Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice

Havlíčkova 812
542 32 ÚPICE

tel.: 499 881 275
fax: 499 781 311
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme obory:

  • 8 leté gymnázium
  • 4 leté gymnázium
  • Veřejnosprávní činnost
Jste zde: DomůGravitation

Milí žáci a rodiče, na základě rozhodnutí vlády dochází k těmto změnám ve výuce:
 
Žáci 1. – 8. ročníku gymnázia (prima až oktáva) a 1. – 4. ročníku oboru Veřejnosprávní činnost (1.S – 4.S) přecházejí na následující 2 týdny na distanční vzdělávání (Teams, Forms, Bakaláři atp.).
 
Na dny 26. a 27. října vyhlásí ministerstvo školství mimořádné volno.
 
Dovolujeme si upozornit žáky na to, že distanční výuka je povinná a v případě neúčasti na online schůzce s vyučujícím, je v případě absence potřeba postupovat dle školní řádu.

Další důležité informace obdržíte prostřednictvím KOMENS.

V případě potřeby nového hesla na bakaláře se obraťte s žádostí na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Gravitation

Dne 14.1. 2016 jsme se šli podívat do místního kina na film Gravitation. Spousta z nás nevěděla, o čem film je, a mysleli jsme si, že je o Vesmíru. Ale mýlili jsme se. Film byl o motivaci. Vystupovali v něm různí sportovci, jako např. Revolta nebo Jakub Jim Dohnal. Celkem bylo sportovců 9 a všechny sporty byly velmi zajímavé a nebezpečné. Ve filmu byly spoty z workoutu, bmx a motokrosových závodů, freerunu apod. Film neměl poukázat jen na odvahu a motivaci ke sportu, ale celkově ke všemu, co děláme. Dalo by se to shrnout větou: „Věř, běž a dokážeš.“

Po filmu následovala krátká beseda s tvůrci filmu, kameramanem Petrem Špetlou, Denisou Gumbírovou,  a s jedním ze sportovců, Jakubem Jimem Dohnalem.
Chtěli bychom vyzdvihnout všechny, co se na filmu jakkoliv podíleli. Film se většině žáků naší školy líbil, mohl by být o něco kratší, ale rozhodně si ho nenechte ujít.

B. Šrůtková, K. Kostovská, kvinta

Fakultní škola

Projekty


 

 
 

Spolupracujeme s:
Konzultační hodiny VP

Út  13:05 - 13:35
St  13:05 - 13:35

jinak po domluvě