Office 365 Bakaláři Jídelníček

Maturitní ples

Úvodní stránka > Aktuality > Maturitní ples

Je pátek 13. ledna 2023 a moje třída pořádá maturitní ples. Do Uffa přicházím v 16 hodin. Věci si ukládám do miniaturní šatny a jdu pomoci s výzdobou. Sál vypadá krásně, vše svítí a čeká na příchozí. Také se seznamuji s kapelou a bodyguardy. Ve vzduchu cítím napětí – všichni jsme rozechvělí, jak akce dopadne. V 18 hodin se převlékáme do slavnostního oblečení, upravíme se a netrpělivě čekáme na zahájení.

Začínáme po 19. hodině. Jsem trochu nervózní, ale není to tak hrozné. Slavnostní nástup, projev paní ředitelky a můj, šerpování, přípitek, tanec s učiteli a rodiči. Cítím se dobře. Pak už propuká pravá plesová nálada, všichni tančí a baví se. O půl desáté následuje třídní předtančení, do kterého se také zapojuji, pak se předvedou parkouristé a draží se dort. Kupujeme si lístky do tomboly a jdeme si vyzvednout ceny. S rodinou se vyfotografujeme ve fotokoutku. Po půlnoci předvede třída zábavné a odvážné „půlnočko“. Kapela odchází a program pokračuje diskotékou.

Loučím a děkuji třídě za krásný zážitek. Těší mě, že dokázali zorganizovat tak náročnou akci, že do ní vložili tolik úsilí, času a energie. Snad se jim nabyté zkušenosti budou v životě hodit. Děkuji, moje báječná třído, mám vás moc ráda.

 

                                                                                       Mgr. Hana Levinská