Office 365 Bakaláři Jídelníček

Informace o škole

Úvodní stránka > Škola > Informace o škole
Video o naší škole naleznete: ZDE
Fotogalerie školy a jejích prostor: ZDE

Městské gymnázium a střední odborná škola Úpice se nachází v klidné části v centru města Úpice. Žáci mají z tříd malebný výhled na řeku Úpu. Naši školu navštěvuje přes 200 žáků z Úpice, ale i okolních měst a vesnic. Dojiždění k nám je pohodlné, protože zastávka autobusu se nachází 130 m vzdušnou čarou od budovy školy.

Jsme škola, kde každý zná každého a tak se učíme v přátelském prostředí, kdy učitelům nejsou žáci lhostejní. Máme mnoho odborných učeben (učebna informatiky, učebna anglického jazyka, učebna německého jazyka, učebna fyziky, biologická laboratoř, chemická laboratoř). Všechny třídy jsou vybaveny digitální technikou. Samozřejmostí je u nás elektronická třídní kniha a elektronická omluvenka. Využíváme systém Bakaláři. Žákům je umožněno využívat prostředí Office 365, ze kterých si na svá zařízení mohou stáhnout kancelářský balík MS Office a nainstalovat si ho až na 5 zařízení pro vlastní potřebu.

Od roku 2020 jsme fakultní školou Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

U nás to stále žije. Jezdíme na lyžařské kurzy, ekologické kurzy, cyklistické kurzy, sjíždíme na raftech řeku Úpu. Každá rok se snažíme vycestovat s žáky do zahraničí (Británie, Německo, Švýcarsko, Rakousko).

Při škole funguje studentský parlament, který se podílí na dalších aktivitách pro žáky (sportovní turnaje, kulturní akce apod.)

Máme vlastní jídelnu a ubytovací zařízení.

Nejlepší je naši školu navštívit a přesvědčit se na vlastní oči. Pořádáme dny otevřených dveří, ale můžete si zarezervovat termín v konzultačním týdnu prostřednictvím registračního formuláře a příjít si školu prohlédnout s naším zaměstnancem.