Office 365 Bakaláři Jídelníček

Královédvorský silák

Úvodní stránka > Aktuality > Královédvorský silák

Dne 4. dubna jsme se zúčastnili 1. ročníku Královédvorského siláka ve Dvoře Králové nad Labem. V 7 hodin ráno jsme se jako pětičlenné družstvo nahlásili na intru tamější střední školy. Akce byla pořádána pod záštitou Policie ČR. Po losování pořadí jsme kvůli mrazivému počasí čekali do startu několik hodin v klubovně, protože jsme běželi jako poslední. Závod byl velmi náročný. Běželi jsme 6,5 km po městě. Cestou bylo připraveno 12 stanovišť, z nichž dvě zastávky byly se zraněnými osobami, které jsme museli ošetřit. Další úkoly byly náročné na fyzičku. Například jsme nosili zhruba třiceti kilogramové barely s vodou do schodů, dále jsme po staré budově běhali s těžkým beranidlem anebo mě, jako jedinou dívku v týmu, nesli asi 30 metrů na gumovém člunu a zase zpět. Do cíle jsme bojovně doběhli po 70 minutách a vybojovali jsme si tak 3. místo z jedenácti zúčastněných týmů. Děkujeme panu učiteli Vlčkovi za podporu.