Office 365 Bakaláři Jídelníček

Miluji organizování akcí

Úvodní stránka > Aktuality > Miluji organizování akcí

Kateřina Vodičková je studentkou oktávy. Vyniká studijními výsledky, množstvím zájmů, temperamentem, organizačním talentem, humorem a dobromyslnou povahou. Pro třídního učitele je taková osoba k nezaplacení.

Kdy jsi začala chodit do ZUŠ a kterým oborům ses věnovala?

Už jako malá holka jsem asi v šesti letech začala hrát na flétnu a chodila jsem na výtvarku. Ve třetí třídě jsem začala hrát na klavír, postupně jsem zrušila flétnu i výtvarku a v šesté třídě jsem se začala věnovat zpěvu. V deváté třídě jsem skončila s klavírem. Také jsem několik let tancovala.

Které soutěže jsi absolvovala?

Asi si nevzpomenu na všechny, ale ty nejúspěšnější byly Soutěž ve zpěvu v Trutnově, Novopacký slavíček, Karlovarský skřivánek, Little Star v Litoměřicích, Česko zpívá a další.

Jak začala tvoje spolupráce s Televizí JS?

Do Televize JS si mě vybral sám pan Středa, zná se s mou babičkou a před lety pracovala v této televizi moje sestřenice. Pan Středa mě oslovil, abych přišla do studia a řekla mu několik vět o sobě do kamery. Nyní už příliš nenatáčím, protože se to časově dost kryje s mými koníčky.

Máš hodně zájmů?

Řekla bych, že ano. Teď se nejvíce věnuji požárnímu sportu a zpěvu, ale miluji organizování akcí a v poslední době bylo mnoho příležitostí k naplnění této potřeby. Je to sice psychicky velmi náročné, ale výsledný dojem je vždy krásný a povzbuzující. Také ráda jezdím jako lektorka na tábory. Když někdy vidím nějakou nabídku na lekce jógy nebo tance, mám chuť přihlásit se, ale říkám si, že to už časově nezvládnu. Nedávno jsem přijala nabídku zpívat v Koletovce.

A co plány do budoucna?

Od vysoké školy mě dělí už jen maturita. Jsem částečně přijatá na stavební fakultu ČVUT, obor stavební inženýrství. Mám v plánu být projektantkou, ale zatím si nechávám dveře otevřené i do jiných oborů.

                                                                                                   Mgr. Hana Levinská